KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Młodzi judocy potrzebują nowej maty. Wystarczy zagłosować!

Projekt zakupu nowej maty dla UKS 15 bierze udział w konkursie Fundacji AVIVA "Dla mnie to ważne". Młodzi zawodnicy potrzebują nowej maty, żeby doskonalić swoje umiejętności.

REKLAMA


Pomysł na inicjatywę pojawił się ze względu na rosnące potrzeby młodych zawodników (judo) którzy trenują w krośnieńskim klubie. Mata (tatami), która obecnie jest używana nie spełnia wszystkich wymagań co do warunków treningu.

Inicjatywę klubu możecie wesprzeć głosując na stronie internetowej: todlamniewazne.pl

Celem projektu jest sfinansowanie zakupu sprzętu sportowego w postaci mat do judo. Zakup sprzętu umożliwi specjalistyczny trening, poprawi warunki do podnoszenia umiejętności sportowych, zachęci dzieci i młodzież do uprawiania sportu, stworzy możliwości rozwoju dla każdego zawodnika, tym samym wyrówna szanse wszystkich dzieci i młodzieży w dostępie do uprawiania sportu. Zrealizowanie tego projektu wiąże się z jednorazowym wydatkiem na zakup sprzętu sportowego, gdyż dalsza jego eksploatacja nie niesie za sobą dalszych kosztów.

Zakupiona mata wystarczy na wiele lat.
Materac Tatami Professional jest wykonany z pianki poliuretanowej wtórnie spienionej, oklejony tkaniną o fakturze trzciny ryżowej. Jego spód wykonany jest z tkaniny antypoślizgowej. Rogi maty są zgrzewane. Maty posiadają certyfikat bezpieczeństwa, oraz atest higieniczny. Idealnie nadają się na zawody krajowe oraz międzynarodowe.

Materac przeznaczony jest przede wszystkim do sportów walki, więc cała jego budowa musi być szczególnie wytrzymała. Dlatego właśnie narożniki w przeciwieństwie do innych materaców zostały zgrzane.

Działalność klubu UKS 15 możesz śledzić na FB: UKS Piętnastka Krosno

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • zgr.

    Judocy już nie długo miesiączka smoleńskiej sekty kaczyńskiego może im coś zostanie z kwiatów,wieńców ,ochrony bor to Wam dorzucą ,napiszcie do piotrowicza lub zającowej pomogą jak zawsze

    Zgłoś nadużycie zgr. sobota, 03, czerwiec 2017 17:35 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?