KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Wesołe Kółko" na Zawodziu [FILM]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Szkółka rowerowa "Wesołe Kółko"

W parku rowerowym na Zawodziu działa szkółka rowerowa. Mogą z niej korzystać także dorośli. Szkółka umożliwia naukę od podstaw, a także doskonalenie techniki jazdy na różnych trasach, w tym leśnych.

REKLAMA


"Wesołe Kółko" to szkółka rowerowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. - Uczymy jazdy na rowerze w kierunku freeride'u, czyli jazda w wolnym stylu. Szkolimy w parku rowerowym zaczynając od podstaw jazdy na rowerze, następnie na torze pumptrack, a także na trasach freeride'owych i leśnych szlakach - mówi Hubert Wanik, instruktor z "Wesołego Kółka".

- Na filmie (zobacz tutaj) Kuba prezentuje przejazd przez jeden z trudniejszych odcinków naszej trasy freeride'owej - komentuje Hubert Wanik.

Uczniowie poznają zasady zachowania nie tylko na asfalcie i trawie, ale i w powietrzu. Zaplanowano też coś dla najmłodszych zawodników.

- Już niedługo nasi uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z sztuką driftowania "trajką" - dodaje Wanik.

Trike, jest to pojazd uwielbiany przez freeride'erów do zabawy na asfalcie w bezpiecznym miejscu. Technika jazdy prosta, do opanowania w ciągu kilkunastu minut. Niewielka prędkość jazdy daje spokój ducha rodzicom, a dzieciakom nieporównywalną frajdę.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?