KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Turniej strzelecki krośnieńskich policjantów

Turniej strzelecki krośnieńskich policjantów Fot. KMP Krosno

W piątek (2.02) policjanci z Krosna i okolic rywalizowali w strzeleckim turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji i Prezesa Ligi Obrony Kraju w Krośnie. Najlepsi okazali się funkcjonariusze pionu kryminalnego. Zdominowali oni rywalizację zarówno indywidualną, jak i zespołową. W zawodach wzięło udział 43 funkcjonariuszy.

REKLAMA


2 lutego na strzelnicy krośnieńskiej Ligi Obrony Kraju zorganizowano pierwszą edycję turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie i Prezesa Zarządu Powiatowego LOK Krosno.

Spośród 43 uczestników (w tym również kierownictwa krośnieńskiej komendy) najlepsi okazali się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP Krosno zajmując pierwsze i drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęli przedstawiciele Komisariatu Policji w Dukli (drużyna w składzie sierż. sztab. Michał Torba, sierż. sztab. Paweł Łukaszewski i st. post. Michał Guzik).

Indywidualnie najlepsi również okazali się "kryminalni". Trzeci był zastępca komendanta miejskiego, mł. insp. Robert Wróbel. W klasyfikacji indywidualnej kobiet pozycje medalowe zajęły asp. Beata Raus, tuż za nią uplasowała się st. asp. Ewa Armata, a trzecie miejsce przypadło sierż. sztab. Marlenie Filip-Klocek.

Pamiątkowe puchary, medale i dyplomy wręczyli zwycięzcom mł. insp. Leszek Buryła, komendant krośnieńskiej Policji oraz jego zastępcy - kom. Krzysztof Łopuszański i mł. insp. Robert Wróbel, a także prezes Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Krośnie - Jacek Makoś, sędzią głównym zawodów.

Zawody rozegrano na 25-metrowej strzelnicy.

red.
Fot. KMP Krosno

  • autor: red.

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?