KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Schudnij skutecznie w 2022! Bezpłatne konsultacje dietetyczne z dietetykiem Projekt Zdrowie w Krośnie

Schudnij skutecznie w 2022! Bezpłatne konsultacje dietetyczne z dietetykiem Projekt Zdrowie w Krośnie Fot. archiwum Projekt Zdrowie!

Zaczynałaś/zaczynałeś od Nowego Roku, od poniedziałku, od kolejnego miesiąca? Postanawiałaś/postanawiałeś nie jeść słodyczy, niezdrowych przekąsek albo fast-foodów? Raz udało się wytrwać dłużej, innym razem szybko zabrakło motywacji? Dodatkowe kilogramy zaczęły powodować problemy zdrowotne? Czytasz to i masz wrażenie, że to o Tobie mowa? Zrób coś z tym!

REKLAMA


W tym roku schudnę!

Nowy Rok, nowe postanowienia. Obok zmiany pracy, poprawy znajomości języka, czy dalekich podróży, często obiecujemy sobie, że zgubimy nadmiarowe kilogramy. W 2021 aż 41% osób planowało, że zmieni swoje nawyki żywieniowe. W pełni swoje postanowienia realizuje jednak tylko 8% z nas.

Początki redukcji masy ciała zazwyczaj nie są trudne, jednak z każdym dniem coraz ciężej poradzić sobie ze spadającym poziomem motywacji. Chcemy być konsekwentni i trzymać się diety, jednak będąc osamotnieni w tej misji, łatwiej się poddajemy. Niejednokrotnie dieta zaczerpnięta z kolorowego magazynu, czy "pożyczona" od koleżanki, nie przynosi żadnego rezultatu. Robimy kilka kroków w tył i zamiast potraktować to jako rozbieg, całkowicie się poddajemy.

Dieta "na miarę" w gabinetach Projekt Zdrowie

Należy pamiętać, że z dietą jest tak jak z sukienką czy garniturem. Musi być skrojona na miarę, żeby spowodowała efekt "wow". Jeśli nie będzie uwzględniać naszych preferencji czy też stanu naszego zdrowia, jej stosowanie nie pomoże nam osiągnąć wymarzonej sylwetki.

Tak jak w przypadku choroby, korzystamy z pomocy lekarza, tak w przypadku chęci schudnięcia, powinniśmy umówić się na konsultację z dietetykiem. Dlaczego? Dietetyk ustali odpowiednią ilość kalorii i wykluczy produkty, których nie lubisz lub których nie możesz jeść. Przy układaniu diety, uwzględnia on także aktualny stan Twojego zdrowia oraz aktywność fizyczną, tryb pracy czy preferowane przez Ciebie godziny spożywania posiłków. Możesz mieć pewność, że nie będzie to głodówka, a ulubione produkty zostaną zastąpione mniej kalorycznymi zamiennikami.

Tak jak wiesz, że nie ma leku na wszystko, tak nie ma też diety dla wszystkich, dlatego ważne jest, abyś otrzymał jadłospis w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. I na to możesz liczyć w gabinetach dietetycznych Projekt Zdrowie.

- W naszych gabinetach Pacjenci mają możliwość wyboru kuracji opartej tylko na diecie lub na połączeniu diety i suplementacji. Pacjent nie jest pozostawiony samemu sobie, może liczyć na profesjonalną opiekę dietetyka, jego stałe wsparcie oraz monitorowanie efektów - tłumaczy Klaudia Wiatr, dietetyk Projekt Zdrowie w Krośnie.

Skorzystaj z darmowej konsultacji z dietetykiem


W styczniu w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Krośnie, przy ul. Niepodległości 15a, wszyscy chętni mogą skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej.

Na konsultację można umówić się pod numerem telefonu: 886 619 999 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.krosno.projektzdrowie.info.

Jak wygląda taka wizyta?

W trakcie spotkania dietetyk przeprowadza analizę składu ciała, wykonuje badanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz podaje wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu. Podpowiada też, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Nie zaczynaj kolejnego roku od postanowień, umów się na darmową analizę składu ciała z dietetykiem już teraz i zrób mały krok do dużej zmiany!

 

PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
tel. 886 619 999
www.krosno.projektzdrowie.info 

  • autor: (red.), Projekt Zdrowie Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?