KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno na targach ILA Berlin Air Show 2010

altMiasto Krosno promowało ofertę inwestycyjną dla przedsiębiorców z sektora lotniczego na targach Berlin Air Show 2010. Impreza odbyła się w dniach 8 - 13 czerwca br. na lotnisku Schönefeld w Berlinie. Krosno uczestniczyło w wydarzeniu dzięki współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., która zorganizowała stoisko przedstawicieli pięciu województw Polski Wschodniej - jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.

REKLAMA


Stoisko Polski Wschodniej cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, a także innych wystawców, wśród których dominującą grupą byli przedsiębiorcy branży lotniczej.
Szczególną uwagę gości przyciągał prezentowany na stoisku samolot MP-02 Czajka krośnieńskiej firmy LZPN "Aero - Kros".

Udział miasta w targach zaowocował nawiązaniem cennych kontaktów z przedstawicielami branży, której rozwój jest dla Krosna sprawą priorytetową w kontekście rozbudowy lotniska oraz przygotowania strefy inwestycyjnej w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

alt

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych pokryła 100% kosztów uczestnictwa miasta w wydarzeniu.
Wyjazd i udział w targach był finansowany ze środków projektu "Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej" w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja.

um

  • autor: um

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?