KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Co trzeba wiedzieć, zanim zostawisz samochód na parkingu obok lotniska?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Dziś wiele osób woli zorganizować sobie dojazd na lotnisko, aby nie mieć problemu z samochodem. Jednak, kiedy podróżujesz z dziećmi lub przybywasz z innego miasta, to zazwyczaj konieczny jest przyjazd na lotnisko samochodem. Wtedy też pojawia się problem związany z pozostawieniem go w bezpiecznym miejscu. Parkingi przy lotnisku okazują się strzałem w dziesiątkę, jednak zanim zdecydujesz się tam zostawić swoje auto, poznaj kilka istotnych kwestii.

REKLAMA


Parking komercyjny - czym się one charakteryzują i czy warto z nich korzystać?
Trzeba przyznać, że obecnie coraz popularniejsze staje się korzystanie z parkingów komercyjnych. To, co je wyróżnia i jednocześnie jest ich zaletą, to znajdowanie się w pobliżu lotniska oraz bardziej kompleksowa oferta. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że zazwyczaj firmy oferujące miejsca parkingowe w pobliżu lotniska, dają również możliwość transferu pod terminal. Z kolei, kiedy chcesz wrócić po przylocie i odebrać swój samochód, to często wystarczy zadzwonić, aby kierowca przyjechał na lotnisko i nas odebrał.

Najważniejsze jest jednak to, że parkingi komercyjne oferują całą gamę innych korzyści, do których należy:
- ochrona na terenie parkingu,
- monitoring przez 24h,
- ubezpieczenie samochodu na terenie parkingu - dzięki któremu nie musisz już obawiać się otarć, czy stłuczek podczas wykonywania manewrów na parkingu, bardzo ważną kwestią jest również to, że ubezpieczenie chroni również przed warunkami atmosferycznymi, np. gradem,
- niższe koszty - jeśli zwrócimy uwagę na ofertę, która najczęściej oferowana jest przez parkingi komercyjne, to zazwyczaj okazuje się, że znacząco oszczędzamy pieniądze w porównaniu do parkingów znajdujących się na lotniskach, a przy okazji uzyskujemy coś bezcennego - czyli spokój o to, że samochód będzie dokładnie w takim stanie, w jakim go pozostawiliśmy.

Wylatujesz z Warszawy? Postaw na sprawdzony parking!
Jeśli zamierzasz wylecieć na wakacje z lotniska Okęcie, to dobrym pomysłem będzie pozostawienie samochodu na parkingu w pobliżu. Jeśli do tego chcesz zarezerwować sobie wcześniej miejsce przez Internet, to wejdź na odlotowyparking.pl i skorzystaj z oferty parkingowej dopasowanej nie tylko do Twoich potrzeb, ale też do Twojego portfela.

Czy warto korzystać z parkingów lotniskowych?
Alternatywą dla parkingów komercyjnych są parkingi lotniskowe. Przy czym trzeba podkreślić, że nie na każdym lotnisku takie parkingi się znajdują. Na tych lotniskach, które mają swoje parkingi, bardzo często można spotkać dwie strefy, pierwsza jest strzeżona, a druga nie. Trzeba przyznać, że jeśli wybierzmy ten rodzaj parkingu, to bardzo ważne jest to, aby wybrać opcję, w której nasz samochód będzie chroniony przez cały czas naszej nieobecności.

To musisz wiedzieć o parkingach na lotniskach:
- nie zawsze terminal znajduje się tuż obok parkingu, co znacznie utrudnia nam dotarcie na miejsce,
- w dodatku niejednokrotnie zdarza się też tak, że zarządca parkingu nie oferuje możliwości dojazdu na terminal,
- niestety ceny parkingów na lotniskach są zdecydowanie zbyt wysokie, dlatego wiele osób woli korzystać z parkingów komercyjnych.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?