KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uwaga kierowcy! Od 14 utrudnienia na drogach

Od 14.07. (czwartek) pojawią się dodatkowe utrudnienia na drogach: na starym mieście i w okolicach mostu na Wisłoku przy ul. Niepodległości.

REKLAMARynek
Zamknięta dla ruchu zostanie część wzdłuż zachodniej pierzei rynku. Niedostępne będą również  znajdujące się tam miejsca parkingowe.  Wprowadzony zostanie zakaz parkowania i postoju. Ulica będzie dostępna jedynie dla właścicieli lokali użytkowych na czas rozładunku.

alt
Ta część Rynku zostanie zamknięta

Nadal można będzie przejechać od ulicy Zjazdowej po płycie rynku wzdłuż kamienic do ul. Piłsudskiego.

Dodatkowe utrudnienia spowodowane są rozpoczęciem prac adaptacyjnych piwnic przedprożnych prowadzonych w ramach realizacji projektu Centrum Dziedzictwa Szkła (wspominaliśmy o tym w artykule Co z tą Starówką)

W ramach tego zadania planuje się wykonanie prac ogólnobudowlanych, wykonanie instalacji wewnętrznych, prace wykończeniowe, aranżacja wnętrz, a także wyposażenie tych piwnic.

Okolice Galerii
Kolejna zmiana organizacji ruchu dotyczy odcinka pomiędzy rondem Niezapominajki a mostem na Wisłoku. Od 14.07.  na ul. Niepodległości będzie się odbywał ruch jednokierunkowy w stronę ronda.  To znaczy możliwy będzie jedynie wyjazd od strony parkingu przy Galerii Portius.

Korczyńska
Od piątku (15.07.)  na ul. Korczyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Niepodległości, Żółkiewskiego i Prochownia ruch będzie się odbywał drugim pasem i nadal będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Niemożliwy będzie także wjazd i wyjazd z ul. Prochownia od strony tego skrzyżowania.

um/pd

 • autor: um/pd

2 komentarzy

 • Pan Józek

  I koniec lansiku...

  Zgłoś nadużycie Pan Józek czwartek, 14, lipiec 2011 16:42 Link do komentarza
 • kynek

  Wieczne remonty i zmiana organizacji ruchu na rynku. Żenujące to jest bo trwa od ponad 10 lat...

  Najlepiej jest po prostu zamknąć całkowicie rynek dla samochodów jak w każdym cywilizowanym mieście. A zaważywszy na "jakość" wykonanego bruku (który wg. Przytockiego jest dobrze wykonany - bo wg. jego teorii ma być krzywo (czyli spartolone) bo ma wyglądać na stare) to szkoda podwozi samochodowych.

  I tak jeśli chodzi o jeżdżenie po rynku to jeżdżą bez celu przede wszystkim buraczki w starych golfach i starych BMW na lansik :)

  Zgłoś nadużycie kynek środa, 13, lipiec 2011 23:55 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?