Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Marcin Bełtowski po Korczynie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za nami pierwszy z siedmiu wyścigowych weekendów w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Inauguracja sezonu 2012 obfitowała w wiele zaskakujących zwrotów akcji, dzięki czemu licznie zgromadzeni kibice mogli w pełni poczuć smak wyścigowych emocji.  Licząca 4540 m trasa z Korczyny do Rezerwatu Prządki sprawdziła dyspozycję kierowców zarówno w słonecznej aurze, jak i ulewnym deszczu.

REKLAMA9 Wyścig Górski „Prządki 2012” przyniósł ekipie Bełtowski Motorsport  lokatę  4 (runda I) i 3 (runda II),  co uplasowało Marcina Bełtowskiego na 3 miejscu (ex aequo z Andrzejem Szepieńcem) w klasyfikacji generalnej po dwóch rundach GSMP. Wynik ten niewątpliwie zwiastuje walkę o każdy metr trasy w kolejnych rundach zwłaszcza, że pobity został ubiegłoroczny rekord trasy należący do Mariusza Steca.

Niewątpliwie cieszymy się z wyniku w Korczynie i wejścia na podium. Chciałbym podziękować ekipie za nienaganną postawę na zawodach i wiele trudu włożonego w przygotowania do wyścigu, bo trwały one niemal do ostatniej chwili. Mam nadzieję, że wszystkie eliminacje będą dla nas przynajmniej tak samo udane, a czasy podjazdów coraz lepsze - mówi Marcin Bełtowski.

Wyścigowe zmagania w ramach III i IV rundy GSMP przeniosą się niebawem do słowackiej miejscowości Jahodna, gdzie w dniach 8-10 czerwca będziemy mogli obserwować rywalizację na trasie, która w tym sezonie po raz pierwszy została włączona do cyklu GSMP.

Anna Poznańska

Ostatnio zmieniany niedziela, 27 maj 2012 14:33

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj