Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

Podwiozę tam i z powrotem

“Nie dajmy się drogim busom!”, “Razem zawsze raźniej!” - tymi słowami reklamują się od niedawna grupy studentów powstałe na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki nim osoby jeżdżące często do Rzeszowa, Lublina czy Krakowa mogą bez problemu uzyskać informacje na temat przejazdu do wybranego miasta, zaoszczędzić na drogich biletach busowych, a także... nawiązać nowe znajomości!

REKLAMAalt

Ciekawa inicjatywa rozwinęła się w środowisku krośnieńskich studentów i osób pracujących w Rzeszowie, Lublinie czy Krakowie kilkanaście miesięcy temu. Grupy tj. “Podwiozę na trasie Krosno - Kraków i z powrotem” czy “Dojeżdżamy Krosno - Lublin” już nikogo nie dziwią. Na grupach każdy zainteresowany może dodać informacje na temat godziny wyjazdu, kierunku czy ilości wolnych miejsc. To mocna alternatywa dla busów i autobusów, wiadomo przecież, że studenci szukają najtańszych możliwości.

alt

Każdego dnia grupy powiększają się o nowych członków. Jest to świetna inicjatywa, ponieważ pozwala nie tylko zaoszczędzić na kosztach podróży, czasie, ale zwiększyć jej komfort i nawiązać nowe znajomości. - mówi jeden z naszych czytelników.

Utworzone grupy spełniają swoją funkcjonalność. Każdy jadący samochodem na tej trasie może poinformować innych użytkowników grupy o dacie wyjazdu i wolnym miejscu w samochodzie, zabrać kogoś ze sobą. Studenci częściej wybierają tę opcję - powodów jest wiele: mniejsze koszty, luźniejsza atmosfera, podwózka pod dom, wygoda...

alt

Zapraszajcie znajomych i pomagajmy sobie! - mówią inicjatorzy. W grupie można wyłączyć opcje powiadomień, dzięki czemu nie wyświetlają nam się co chwilę informacje o postach, a na grupę wchodzimy tylko, gdy zachodzi potrzeba wyjazdu. Im nas więcej, tym lepiej! - dodają.

Zobacz także grupy:

(mg)
Fot. facebook

  • autor: mg

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj