Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Krosno prowadzi Facebook

W Internecie funkcjonuje szereg fanpejdży zawierających słowo "Krosno". Zastanawialiście się ile z nich prowadzą władze miasta? Czy blokowane są komentarze? Czy istnieje regulamin blokowania komentarzy? Zapytaliśmy o to urzędników.

REKLAMAOkazuje się, że Miasto Krosno prowadzi kilka oficjalnych profili na portalu społecznościowym Facebook. Są to: Krosno Miasto Szkła, VistKrosno, Rynek Krosna. Serce Miasta i Czysta Energia Krosno.

Na oficjalnej stronie miasta Krosna (krosno.pl) znajduje się link do profilu Krosno Miasto Szkła oraz Czysta Energia Krosno. Natomiast link do profilu VistKrosno, został umieszczony w stopce strony internetowej dla turystów VistKrosno. Link do profilu Rynek Krosna. Serce Miasta, podczas odbywających się na krośnieńskim Rynku imprez, umieszczany jest czasowo w formie baneru na stronie krosno.pl.

Zapytaliśmy czy na miejskich profilach dochodzi do blokowania użytkowników, a jeśli tak, to czy są określone zasady takiego działania.

Okazuje się, że Urząd Miasta Krosna nie posiada regulaminu, jak również innych dokumentów, określających zasady prowadzenia profili na portalu Facebook.

Zapewnia jednak, że na żadnym z prowadzonych przez miasto Krosno, oficjalnych profili na portalu społecznościowym Facebook, nie ma zablokowanych użytkowników.

Wymienione profile na portalu społecznościowym Facebook, prowadzą pracownicy Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krosna.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj