KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W piątek rozpoczną budowę wiaduktu. Zobacz jakie utrudnienia czekają kierowców na DK28

W piątek rozpoczną budowę wiaduktu. Zobacz jakie utrudnienia czekają kierowców na DK28 Fot. Mateusz Głód / KrosnoCity.pl

Uwaga kierowcy! Od piątku planowane jest zamkniecie skrzyżowania przy wyjeździe z "Guzikówki" i skierowanie ruchu na objazd. Utrudnienia i ograniczenia prędkości czekają też na kierowców na innych odcinkach tak zwanej "obwodnicy". Przypominamy, na kilu odcinkach obowiązuje ograniczenie do 30 km/h.

REKLAMA


Na najbliższy piątek (14.02.) planowane jest rozpoczęcie budowy wiaduktu na skrzyżowaniu "obwodnicy" z ul. Witosa.  Wykonawca planuje skierowanie ruchu na wybudowany poniżej korpusu drogi objazd i rozpocznie prace związane z budową wiaduktu południowego. Przypominamy kierowcom o stosowaniu się do wprowadzonych ograniczeń prędkości i zachowaniu należytej ostrożności.

W tym tygodniu (od 10.02. do 15.02.), planowane są też następujące utrudnienia i ograniczenia prędkości na krośnieńskiej "obwodnicy" (Droga Krajowa nr 28):
 
ETAP II - ODCINEK I
Na odcinku 365m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał normalnie na dwóch jezdniach - lewej i prawej, przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości.

ETAP II - ODCINEK III
W ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego ruch będzie się odbywał normalnie bez utrudnień przy zachowaniu wprowadzonych ograniczeń prędkości i zakazu wyprzedzania.
 
ETAP IIb (skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką)
Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.
 
ETAP III (wyjazd z os. "Guzikówka")
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu - budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od skrzyżowania z ul. Witosa do mostu na Lubatówce po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika. W dalszym ciągu trwają również prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci: gazową i wodociągową.

umk/pd

 • autor: umk/pd

2 komentarzy

 • Cyfix

  Dzisiaj, 12. lutego już nie ma możliwości wyjazdu z osiedla Traugutta przez skrzyżowanie Witosa-Podkarpacka.
  Kierowcy jadący od str. Sanoka w str. Jasła już jadą przygotowaną wcześniej "objazdem" z płyt poniżej korony drogi.

  Pasowałoby poinformować mieszkańców, kamerka ustawiona na Twiście pokazuje całą sytuację na bieżąco.

  Widać że ludzie byli przygotowani na piątek (jak już informowano) a tutaj zaskoczenie i w środę brak wyjazdu z osiedla.

  Zgłoś nadużycie Cyfix środa, 12, luty 2014 09:58 Link do komentarza
 • berender

  napewno mieszkańcy guzikówkii musza uzbroic sie w cierpliwosc, trzeba bedzie jakos przeczekac ten okres, pozniej bedzie juz elegancko ;)

  Zgłoś nadużycie berender poniedziałek, 10, luty 2014 13:42 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?