KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

KORCZYNA: Kierowca karetki dializ zatrzymał pijanego kierowcę

KORCZYNA: Kierowca karetki dializ zatrzymał pijanego kierowcę Fot. ks / KrosnoCity.pl

Mieszkaniec Krosna odebrał kluczyki pijanemu kierowcy i zawiadomił policję. Do zdarzenia doszło w Wielki Piątek (18.04) na ul. Szeptyckiego w Korczynie.

REKLAMA


Jak informuje policja, w miniony piątek (18.04), około godz. 18:30 policjanci otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który na ul. Szeptyckiego w Korczynie zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym.


Wyświetl większą mapę

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że 52-letni mieszkaniec Krosna, w trakcie przejazdu samochodem od strony Krosna ul. Korczyńską zauważył jadący przed nim samochód osobowy marki Ford Fiesta, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący pojazdem może znajdować się pod wpływem alkoholu - informuje st. sierż. Beata Raus z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

W dogodnym momencie 52-latek wyprzedził forda i na ul. Szeptyckiego w Korczynie doprowadził do jego zatrzymania, po czym zawiadomił krośnieńską Policję.

- Policjanci przebadali kierującego fordem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 68-letni mieszkaniec Krosna okazał się być nietrzeźwy - dodaje st. sierż. Beata Raus.

Jak udało się ustalić reporterom KrosnoCity.pl, 52 letni mieszkaniec Krosna, to kierowca prywatnej firmy zajmującej się specjalistycznym transportem medycznym.

red.
Fot. kz / KrosnoCity.pl

  • autor: red.

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?