Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

KORCZYNA: Kierowca karetki dializ zatrzymał pijanego kierowcę

KORCZYNA: Kierowca karetki dializ zatrzymał pijanego kierowcę Fot. ks / KrosnoCity.pl

Mieszkaniec Krosna odebrał kluczyki pijanemu kierowcy i zawiadomił policję. Do zdarzenia doszło w Wielki Piątek (18.04) na ul. Szeptyckiego w Korczynie.

Jak informuje policja, w miniony piątek (18.04), około godz. 18:30 policjanci otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który na ul. Szeptyckiego w Korczynie zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym.


Wyświetl większą mapę

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że 52-letni mieszkaniec Krosna, w trakcie przejazdu samochodem od strony Krosna ul. Korczyńską zauważył jadący przed nim samochód osobowy marki Ford Fiesta, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący pojazdem może znajdować się pod wpływem alkoholu - informuje st. sierż. Beata Raus z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

W dogodnym momencie 52-latek wyprzedził forda i na ul. Szeptyckiego w Korczynie doprowadził do jego zatrzymania, po czym zawiadomił krośnieńską Policję.

- Policjanci przebadali kierującego fordem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 68-letni mieszkaniec Krosna okazał się być nietrzeźwy - dodaje st. sierż. Beata Raus.

Jak udało się ustalić reporterom KrosnoCity.pl, 52 letni mieszkaniec Krosna, to kierowca prywatnej firmy zajmującej się specjalistycznym transportem medycznym.

red.
Fot. kz / KrosnoCity.pl

7 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj