KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Alarm bombowy w Krośnie. Kolejny głupi żart Polecamy

Alarm bombowy w Krośnie. Kolejny głupi żart Fot. KrosnoCity.pl

Sparaliżowana praca kilkudziesięciu instytucji w całym kraju, w tym dwóch w Krośnie. Na skrzynki mailowe urzędów trafiły maile o podłożonej bombie, która miała eksplodować dziś w południe.

REKLAMA


Ładunki miały być podłożone w Urzędzie Skarbowym (ul. Składowa) oraz Prokuraturze Okręgowej w Krośnie (ul. Czajkowskiego).

- Pierwsza informacja o podłożonej bombie trafiła do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie wczoraj (21.07) po godzinie 18:00 - informuje Janusz Ohar, rzecznik krośnieńskiej Prokuratury Okręgowej. W telefonicznym przekazie zgłaszający zakomunikował, że ładunek wybuchnie w Prokuraturze Okręgowej przy ul. Czajkowskiego. - Budynek przeszukano, ładunku nie znaleziono - dodaje Janusz Ohar.

Dziś rano pracownicy prokuratury odebrali maile z kolejnymi wiadomościami o podłożonym ładunku wybuchowym. Komunikaty trafił na skrzynki pocztowe prokuratury o godzinie 2:11 i 2:13 w nocy. Eksplozja miała mieć miejsce dziś (wtorek 22.07) o godzinie 12:30.

Oto treść oryginalnej wiadomości jaka znalazła się na skrzynce pocztowej krośnieńskiej prokuratury.

W tej instytucji podłorzono bombę, ktura podczas wybuchu rozpyli śmiercionośne bakterie oraz trujący gaz bojowy. Uciekajcie, zginą ludzie. Bomba wybuchnie o godzinie 12:30.

- Ekipa pirotechników przeszukała cały budynek, ponownie jak wczoraj nie znaleziono żadnych ładunków - mówi Janusz Ohar, rzecznik krośnieńskiej Prokuratury Okręgowej.

Mail z wiadomością o podłożonej bombie dotarł również do Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej. Tam również nic nie odnaleziono.

Jak poinformował KrosnoCity.pl Rzecznik Prokuratury Okręgowej, złożono już wniosek o ściganie sprawcy fałszywych alarmów bombowych.

red.

 • autor: red.

3 komentarzy

 • tango

  smutna prawda..... bieda i niesprawiedliowsc jest straszna a swiete krowy sadow i prokuratur wyprawiaja co tylko chca bezkarnie....

  Zgłoś nadużycie tango sobota, 26, lipiec 2014 13:04 Link do komentarza
 • weteranthe nicsmae

  Dajcie zarabiać ludziom to nikomu nie przyjdą do głowy głupie żarty. Podkarpacie V kategorii i polska w ostatnich miejscach w rankingach płac i służby zdrowia w europie (chińczycy europy)- żyć nie umierać ZA POLSKĘ

  Zgłoś nadużycie weteranthe nicsmae wtorek, 22, lipiec 2014 23:39 Link do komentarza
 • ggggd

  Co mnie to obchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 w dupie to mam, mam wiele wazniejszych spraw lepszych i co mnie to obchodzi.

  Zgłoś nadużycie ggggd wtorek, 22, lipiec 2014 23:29 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?