KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

JEDLICZE: Ukradli Cinquecento. Zostali zatrzymani w pościgu

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne

Mieli kluczyki kilkunastu marek samochodów, udało im się ukraść tylko fiata cinquecento. Dwaj sprawcy kradzieży samochodu zostali zatrzymani po policyjnym pościgu. Obaj byli nietrzeźwi. Kierowca miał 1,5 promila.

REKLAMA


Do kradzieży samochodu doszło w sobotę w Jedliczu, przed godz. 20. w rejonie ul. Trzecieskiego. Dwóch mężczyzn próbowało otworzyć zaparkowane pojazdy, następnie wsiedli do fiata cinquecento i odjechali. - Funkcjonariusze w trakcie sprawdzania terenu zauważyli pojazd odpowiadający opisowi skradzionego auta. Niezwłocznie podjęli próbę jego zatrzymania, jednak kierowca nie zatrzymał się i przyspieszył, chcąc zgubić pościg. Podczas manewru skrętu fiat zawiesił się nad przydrożnym rowem, a kierujący i pasażer zaczęli uciekać pieszo. Policjanci ruszyli w pościg za uciekającymi i po chwili ich zatrzymali - informuje Joanna Wójtowicz z KMP Krosno.

Zatrzymany kierowca przyznał, że wraz z kolegą ukradli fiata. Przy mężczyznach policjanci znaleźli 15 sztuk kluczyków samochodowych różnych marek. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Kierujący 22-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast 23-letni pasażer blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

red.

  • autor: red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?