Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Znów paliło się w pustostanie na Powstańców Warszawskich. Celowe podpalenie?

Pustostan przy ul. Powstańców Warszawskich w Krośnie Pustostan przy ul. Powstańców Warszawskich w Krośnie Fot. KrosnoCity.pl

Dziś (2.03) straż pożarna ponownie interweniowała w pustostanie przy ul. Powstańców Warszawskich. Źródło ognia zlokalizowane było w piwnicy budynku. Do zdarzenia doszło około godziny 19:00.

REKLAMAPo sobotnim (28.02) pożarze piwnicy w pustostanie znajdującym się przy ul Powstańców Warszawskich (skrzyżowanie z ul. Mickiewicza) dziś strażacy ponownie prowadzili działania w tym samym miejscu. Pożar został ugaszony. W budynku nie znajdowały się żadne osoby. Nie można wykluczyć zaprószenia ognia lub celowego podpalenia.

Paliło się w sobotę...
W minioną sobotę (28.02) ogień pojawił się w piwnicy przed godziną 22:00. Pożar spowodował duże zadymienie. W akcji brały udział dwa ciężkie samochody gaśnicze z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Krośnie. W budynku nikogo nie było. O zdarzeniu pisaliśmy w materiale: Pożar na Powstańców Warszawskich. Płonęła piwnica pustostanu.


Pożar w 2013 roku...

Do pierwszego pożaru pustostanu doszło 10 lutego 2013 roku (zobacz tutaj). Wówczas z zadymionego pomieszczenia ewakuowano kobietę oraz nieprzytomnego mężczyznę, obydwoje w wieku ok. 45 - 50 lat.

Dom przy Powstańców Warszawskich to pustostan, bez mebli i jakiegokolwiek wyposażenia. W pomieszczeniach często odbywają się imprezy i spotkania różnych osób, w tym bezdomnych.

Problem pustostanu zna samorząd Krosna, Straż Miejska i Policja. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal KrosnoCity.pl - rozwiązanie sytuacji nie jest proste.

Do tematu powrócimy.

mg

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj