KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Volkswagen zderzył się z motorowerem. Nie żyje 16-latek, trzy osoby zostały ciężko ranne

Volkswagen zderzył się z motorowerem. Nie żyje 16-latek, trzy osoby zostały ciężko ranne Fot. Sanok112.pl

Jedna osoba zginęła, a trzy doznały poważnych obrażeń w wypadku, do którego doszło wczoraj (25.04) w nocy na drodze krajowej nr 28. Kierująca z powiatu krośnieńskiego samochodem osobowym zderzyła się z motorowerem.

REKLAMA


Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę (25.04) po godzinie 22:00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Długie (powiat sanocki).

Jadący w stronę Krosna Volkswagen Polo zderzył się z motorowerem, którym jechało dwóch 16-latków. Samochód zjechał do rowu i dachował. Podczas dachowania z pojazdu wypadła kierująca i jej pasażerka.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, śmierć na miejscu poniósł jeden z 16-latków jadących jednośladem.

Do szpitali z bardzo poważnymi obrażeniami trafili pozostali uczestnicy tego zdarzenia -  dwie kobiety w wieku 23 i 24 lat, mieszkanki powiatu krośnieńskiego i sanockiego, które podróżowały VW oraz drugi z 16-latków jadących motorowerem.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 28 między Sanokiem a Rymanowem była zablokowana do godziny 3:00 rano.

Policja ustala okoliczności tego tragicznego wypadku.

red.

  • autor: red.

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?