KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gruzin będzie sądzony w Krośnie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W Krośnie będzie sądzony Gruzin oskarżony o zabicie mieszkańca Jedlicza podczas imprezy sylwestrowej. Sprawę skierowano do Krosna ze względu na miejsce zamieszkania pokrzywdzonych i większości świadków.

REKLAMA


Do tragicznej w skutkach bójki doszło tuż przed powitaniem Nowego Roku (31.12.2014) w jednym z lokali w Bukowinie Tatrzańskiej (woj. małopolskie). Jeden z jej uczestników zaatakował nożem dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lata. Obydwaj doznali ciężkich ran ciętych i kłutych. W wyniku odniesionych obrażeń, lekarzom nie udało się uratować życia Arturowi, 23-letniemu mieszkańcowi gminy Jedlicze, zawodnikowi LKS Moderówka.

Beka B., 26-letni Gruzin nie przyznał się do winy. Podczas zeznań przedstawił swoją wersję wydarzeń. Powiedział, że inna grupa gości zaczepiała jego i osoby w jego towarzystwie. Twierdzi, że tylko się bronił.

Prokuratura przedstawia mu zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Gruzin będzie odpowiadał przed Sądem Okręgowym w Krośnie, ponieważ większość świadków i pokrzywdzeni są z naszego terenu. Oskarżony mężczyzna był już wcześniej karany.

Zobacz także:
- Nożownikowi z Gruzji grozi dożywocie. Zginął mieszkaniec Jedlicza
- Areszt dla nożownika z Bukowiny Tatrzańskiej. Grozi mu nawet dożywocie za zabójstwo 23-latka z Jedlicza
- Mieszkaniec gminy Jedlicze ofiarą nożownika

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?