KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W szkołach szukał chętnych na kajaki. Policja wyjaśnia sprawę

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Starszy mężczyzna podający się za instruktora kajakarstwa zaczepiał dzieci w krośnieńskich szkołach. Sprawę wyjaśnia policja.

REKLAMA


Policjanci z Krosna zajmują się sprawą mężczyzny, który na terenie krośnieńskich szkół rzekomo szukał chętnych do nauki wioślarstwa.
 
- Czynności policyjne mają wyjaśnić motywy działania mężczyzny, który w ostatnim czasie pojawił się na terenie dwóch krośnieńskich szkół podstawowych - informuje KMP Krosno.

Starszy człowiek przedstawiał się nauczycielom jako trener kajakarstwa. Pośród uczniów szukał chętnych do rozpoczęcia treningów wioślarskich. - Podejrzenia dyrektorów tych szkół wzbudziło zachowanie tego człowieka oraz sam sposób poszukiwania adeptów mało popularnej dyscypliny sportu - informuje policja.

Mężczyzna został wypraszany ze szkół, a o zajściu powiadomiono policję. Funkcjonariusze ustalili jego tożsamość. Okazał się nim ponad 70-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego.
 
Policja apelują do rodziców i nauczycieli, aby przypominali dzieciom o podstawowych zasadach, jakimi należy kierować się w kontaktach z osobami nieznajomymi.

W przypadku zaistnienia podobnej sytuacji oraz pojawienia się jakiegokolwiek zagrożenia należy kontaktować się z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 997.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?