KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ukradli koła z piwnicy, odpowiedzą przed sądem

Ukradli koła z piwnicy, odpowiedzą przed sądem Fot. materiały KMP Krosno

Policjanci zatrzymali złodziei kół samochodowych. Jeden z nich ukradł również elektronarzędzia, telefon komórkowy i portfel. Zniszczył także budkę telefoniczną. Podejrzani usłyszeli już zarzuty, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA


W środę na terenie wyższej uczelni w Krośnie doszło do kradzieży czterech felg z oponami do Hondy. Koła skradziono z pomieszczeń uczelni znajdujących się w piwnicy budynku. Policjanci po analizie monitoringu wytypowali sprawców tej kradzieży. Najpierw zatrzymali 34-latkę, a następnie dwójkę pozostałych, 22-letniego mieszkańca Krosna oraz 35-letniego mieszkańca Domaradza. Trójka złodziei planowała sprzedać skradziony komplet kół.

Funkcjonariuszom Policji udało odzyskać się skradzione mienie. Ustali oni także, że 22-latek dzień później, z jednej z instytucji pomocowej w Krośnie, ukradł nożyce i dmuchawę spalinową. W dniu zatrzymania ukradł z kolei portfel i telefon komórkowy. Przyznał się do wszystkiego, potwierdził również, że rozbił szybę w budce telefonicznej zlokalizowanej niedaleko poczty w Krośnie

Podejrzani usłyszeli już zarzuty i odpowiedzą przed sądem. Za przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

tj

  • autor: tj

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?