KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W Sieniawie zderzyły się dwa samochody i motocykl

W Sieniawie zderzyły się dwa samochody i motocykl Fot. Maciej Drzyzga / Krosno112.p

Dramatycznie wyglądał wypadek kilku pojazdów na DK 28 w niedzielne popołudnie (22 maja) w Sieniawie (gm. Rymanów). Zderzyły się dwie osobówki i motocykl. Dwie osoby osoby, w tym kilkumiesięczne dziecko, trafiły do szpitala.  Po badaniach poszkodowani zostali zwolnieni do domu.

REKLAMA


W niedzielę (22 maja) w Sieniawie, około godziny 16:40 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Opel i Alfa Romeo oraz motocykla Yamaha na skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 z drogą wojewódzką prowadzącą w stronę Bukowska.

Według wstępnych ustaleń Policji sprawcą zdarzenia był kierujący Alfą Romeo, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Oplowi. W wyniku zderzenia Opel został odrzucony i uderzył w motocykl.

Pierwsi na miejscu byli strażacy, którzy udzielili poszkodowanym pomocy przed przyjazdem karetki.
 
Do szpitala został zabrany pasażer Alfy Romeo. Przewieziono tam też 6-miesięcznego chłopca, który podróżował Oplem. Ponadto lekko ranni zostali kierowca i pasażerka jednośladu, jednak nie potrzebowali hospitalizacji.

- Po badaniach poszkodowani zostali zwolnieni do domu. Nie odnieśli poważnych obrażeń - informuje podkom. Krzysztof Belczyk z KMP.

Zderzenie wyglądało bardzo groźnie, ale ostatecznie może zostać zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ szczęśliwie nikt poważnie nie ucierpiał. Sprawę badają policjanci KMP Krosno.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?