KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kilka interwencji wobec pijanych kierowców. Rekord to 4 promile

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W miniony weekend policjanci z Krosna kilkakrotnie interweniowali w związku z nietrzeźwymi kierowcami. Jednemu z nich postronne osoby uniemożliwiły jazdę.

REKLAMA


W piątek (24 marca), po godz. 15, przechodnie poinformowali Policję, że mężczyzna kierujący Daewoo Lanosem może być nietrzeźwy.

- Przechodniów zaniepokoiło zachowanie mężczyzny, więc uniemożliwili mu jazdę i zaalarmowali Policję. Przybyli na parking przy ul. Łukasiewicza w Zręcinie policjanci ustalili, że kierujący Lanosem oddalił się, porzucając samochód - relacjonuje Policja.

Wkrótce policjanci zatrzymali mężczyznę w rejonie ul. Łukasiewicza. Badanie wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie. 47-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Tego samego dnia, po godzinie 20, policjanci zostali wezwani do szkody parkingowej przy ul.Czajkowskiego w Krośnie.

- Jak wstępnie ustalono, kierujący Oplem podczas cofania doprowadził do zderzenia z zaparkowanym Audi. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że sprawca zdarzenia, 57-letni mieszkaniec Krosna miał około 2,7 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP Krosno.

Natomiast w sobotę (25 marca), po północy, przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie dzielnicowi zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem marki Ferro. 25 letni mieszkaniec Krosna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?