KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bezpieczna majówka. Policja podsumowuje majowy weekend 2017

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. materiały KMP Krosno

Podczas "długiego weekendu", przez 6 dni doszło tylko do jednego wypadku drogowego. Szczęśliwie nikt nie zginął, a policjanci zatrzymali jedynie 3 nietrzeźwych kierujących samochodami.

REKLAMA


Od 28 kwietnia do 3 maja policjanci z Krosna realizowali akcję "Bezpieczny majowy weekend 2017". W tym czasie na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego doszło do 26 kolizji i jednego wypadku.

- We wtorek (2 maja), około godziny 18, na drodze wojewódzkiej nr 991, w miejscowości Krasna, doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały 3 osoby. Jak wstępnie ustalono, 19-letnia kierująca Seatem Leon jadąc w kierunku Lutczy, straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w przydrożny rów, po czym pojazd przewrócił się na prawy bok. 19-latka przewoziła 4 pasażerów. Policjanci potwierdzili trzeźwość kierującej - informuje KMP Krosno.

Najwięcej zdarzeń drogowych, bo aż 10 odnotowano 28 kwietnia. Najbezpieczniejszym dniem na drogach była środa (3 maja). W tym dniu doszło tylko do jednej kolizji.

Badając trzeźwość kierowców, funkcjonariusze zatrzymali 3 osoby, które były w stanie nietrzeźwości oraz jedną po użyciu alkoholu. Ponadto zatrzymano nietrzeźwą rowerzystkę. - We wtorek policjanci uniemożliwili dalszą jazdę kierującej rowerem, która w stanie nietrzeźwości poruszała się ul. Łukasiewicza w Jedliczu - informuje krośnieńska Policja.

Podkarpacie
Na terenie województwa podkarpaccy policjanci odnotowali 16 wypadków, w których 25 osób zostało rannych. Nikt nie zginął. Udaremniono dalszą jazdę 66 nietrzeźwym kierowcom.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?