Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wypadki, kolizje i mandaty. Tak zakończył się weekend na drogach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Miniony weekend w Krośnie i powiecie nie należał do spokojnych. Doszło do kilku kolizji i wypadków. Kierujący byli trzeźwi.

8 lipca...

Posada Górna: Honda uderzyła w Fiata Seicento
Około godziny 16.30, na ulicy 3-Maja w Posadzie Górnej kierujący Hondą CR-V najechał na Fiata Seicento, którego kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo.

- Do szpitala trafiła kierująca Fiatem, obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca Hondy został ukarany mandatem - informuje asp. Paweł Buczyński, rzecznik prasowy krośnieńskiej Policji.

Żarnowiec: Zderzenie Volkswagena z Renaultem
Około godziny 17.30 w Żarnowcu, 24-letni kierujący Volkswagenem Transporterem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowym Renault Fluence. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowca Volkswagena został ukarany mandatem.

Krosno: Harley Davidson ląduje na asfalcie
Około godziny 18, na ulicy Podkarpackiej przy skrzyżowaniu z ul. Czajkowskiego w Krośnie, 37-letni kierujący motocyklem marki Harley Davidson, podczas wykonywania manewru hamowania na mokrej nawierzchni, doprowadził do przewrócenia się pojazdu. Motocyklista doznał niegroźnych obrażeń. 37-latek był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym.

Krosno: BMW zderzyło się z Seatem
Około godziny 18, na ulicy Krakowskiej w Krośnie doszło do kolizji drogowej. - Policjanci ustalili, że 28-letni kierujący osobowym BMW, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ul. Krakowską Seatowi, doprowadzając do zderzenia - mówi asp. Paweł Buczyński.

Kierowcy i podróżujący Seatem pasażerowie nie odnieśli poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. 28-latek został ukarany mandatem.

9 lipca...

Audi zderzyło się z Hondą
Około godziny 23.50, na odcinku drogi powiatowej pomiędzy Chorkówką i Kobylanami doszło do zderzenia Audi i Hondy. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący Audi  poruszał się w kierunku Chorkówki. Po pokonaniu łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na  przydrożną zatokę i uderzył czołowo w stojącą Hondę - informuje rzecznik KMP Krosno.

Do szpitala trafiły trzy pasażerki Hondy. Kierowcy byli trzeźwi. 18-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

mg

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

JPK - Urząd Skarbowy Krosno

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj