Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

WYPADKI: Nie ustąpili pierwszeństwa

WYPADKI: Nie ustąpili pierwszeństwa Fot. Krosno112.pl

Dwa poniedziałkowe (7 sierpnia) wypadki miały tę sama przyczynę: nieustąpienie pierwszeństwa. Sprawcami byli: młoda kobieta i mężczyzna po pięćdziesiątce, którzy popełnili ten sam błąd. Kobieta trafiła do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło na ul. Rzeszowskiej około godziny 15:30.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letnia kierująca VW Passatem, podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dostawczemu VW LT, który poruszał się w kierunku miejscowości Ustrobna - informuje krośnieńska Policja.

- W wyniku zderzenia VW Passat został zepchnięty na metalowe ogrodzenie i zatrzymał się w rowie. 24-latka została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi - informuje krośnieńska Policja - dodaje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

Do drugiego, podobnego zdarzenia doszło na ul. Tysiąclecia około godziny 17:00.

- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 54-letni kierujący Oplem Astra nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Peugeota 206, w wyniku czego doszło do zderzenia się tych pojazdów. Do szpitala trafił 68-letni kierujący Peugeotem. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Kierowca opla został ukarany mandatem. Uczestnicy byli trzeźwi - powiedział nam asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

pd
Fot. Krosno112.pl

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj