Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

37 kolizji na drogach Krosna i powiatu. Akcja "Znicz" zakończona

37 kolizji na drogach Krosna i powiatu. Akcja "Znicz" zakończona Fot. materiały KMP Krosno

Policja podsumowała tegoroczną akcja "Znicz". Działania trwały od 27 października do 2 listopada. Na drogach Podkarpacia odnotowano 29 wypadków, w Krośnie i regionie doszło do 37 kolizji i 1 wypadku. Zobacz statystyki.

REKLAMAKrosno i powiat
W ciągu 7 dni policyjne statystyki odnotowały 1 wypadek (zobacz tutaj: Zderzenie z TIR-em w Łężanach), w którym ranna została jedna osoba oraz 37 kolizji. Funkcjonariusze ujawnili 5 kierujących pojazdami mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz nietrzeźwego kierującego rowerem.

Podczas działań w 2016 roku, na drogach Krosna i powiatu doszło do 35 kolizji. Funkcjonariusze ujawnili wówczas 8 nietrzeźwych kierowców. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, nikt nie zginął ani nie doznał poważnych obrażeń.

Podkarpacie
Na Podkrpaciu odnotowano łącznie 29 wypadków, w których 2 osoby zginęły (zobacz: Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn), a 36 zostało rannych. Zatrzymano 58 nietrzeźwych kierujących.

- W 2016 roku podczas akcji "Znicz" na drogach województwa podkarpackiego doszło do 40 wypadków, w których 54 osoby zostały ranne, a jedna zginęła. Policjanci zatrzymali wówczas 55 nietrzeźwych kierowców - informuje KWP Rzeszów.

Policjanci w prowadzonych działaniach współpracowali ze strażnikami miejskimi i funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego.

mg

  • autor: mg

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj