KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Seria kolizji na śliskich drogach

Zdarzenie drogowe przy ul. Tysiąclecia Zdarzenie drogowe przy ul. Tysiąclecia Fot. Krosno112.pl

Złe warunki przyczyniły się do serii zdarzeń drogowych, do jakiej doszło w środowe popołudnie (20 grudnia). Marznące opady, oblodzone nawierzchnie i niedostosowanie prędkości do takich warunków jazdy, to główne przyczyny kłopotów kierowców.

REKLAMA


W sumie 20 grudnia Policja interweniowała przy 16 zdarzeniach drogowych. Poniżej opisujemy niektóre z nich.

Około godziny 14 na ul. Grodzkiej, 45 letnia kierująca Oplem jadąc w stronę ul. Niepodległości straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas. Tam zderzyła się z Roverem. Kobieta została ukarana mandatem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Około godziny 14:30 w Dobieszynie, 24-latek jadący Fordem od strony Krosna, stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu. Z pojazdu wydostał się o własnych siłach. Został ukarany mandatem.

Około godziny 16, w Zręcinie na ul. Łukasiewicza, 35 letni kierowca VW Bora na oblodzonej jezdni nie wyhamował i uderzył w tył Audi, które zostało zepchnięte na Peugota stojącego przed przejściem dla pieszych. W wyniku tego zderzenia do szpitala trafił kierowca i pasażerka Audi.

Około godziny 16:30, w Ustrobnej, 26-letnia kierująca dachowała Hondą Civic. Kobieta została ukarana mandatem.

Około godziny 20, jadący Hyundaiem ulicą Tysiąclecia 50-latek, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna był trzeźwy, z powodu obrażeń trafił do szpitala.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • Crash Plus

    Jeżeli miałeś kolizje możemy Ci pomóc uzyskać dopłate do odszkodowania OC. Wyślij kosztorys szkody oraz decyzje o wypłacie odszkodowania na adres kosztorys@crashplus.pl, a my bezpłatnie zweryfikujemy czy nie zostało ono zaniżone. Nr kontaktowy 570-660-876.

    Zgłoś nadużycie Crash Plus piątek, 22, grudzień 2017 08:43 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?