KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

DK28: Toyota najechała na tył Audi

DK28: Toyota najechała na tył Audi Fot. Krosno112.pl

Kolizja dwóch samochodów na ul. Bema (DK28) w Krośnie. Toyota najechała na tył Audi przed przejściem dla pieszych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

REKLAMA


Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 stycznia po godzinie 13.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Audi zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a jadący za nim kierowca Toyoty nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył Audi. Oba pojazdy jechały od strony Jasła - informuje asp. Paweł Buczyński, rzecznik KMP Krosno.

Do szpitala przewieziono kierowcę oraz pasażerkę Toyoty.

red.
Fot. Krosno112.pl

  • autor: red.

1 komentarz

  • Grzegorz Turaszówka

    To przejście jest dla bardzo odważnych pieszych. Bardzo dzielny a wręcz brawurowy był kierowca audi. Mało kto się tam zatrzymuje. Kierowca toyoty ukarał nieroztropnego. Można przy tym przejściu stać i liczyć sobie spokojnie samochody do i z Jasła. Zarówno RKR jak i RK maja tam pieszego wicie gdzie. A wystarczyło by, żeby dyskoteka stanęła i obserwowała przejście a nie wyłapywała tradycyjnie pod znajdującą się nieopodal knajpą turystów z obcych stron (swoi już wiedzą, że tam zawsze stoją). Ostatnio 12 samochodów jadących od Jasła przejechało mi prawie po butach. 12 x 350 zł (tyle wynosi mandat) daje 4200 zł w ciągu 5 (!) minut. Ile się Chłopaki nastąją, żeby tyle za prędkość złapać?"

    Zgłoś nadużycie Grzegorz Turaszówka poniedziałek, 15, styczeń 2018 18:54 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?