KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Potrącił 17-latka i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawcy szuka Policja

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego na ulicy Rzeszowskiej w Krośnie. W zdarzeniu ucierpiał 17-latek, który z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca zdarzenia uciekł nie udzielając pomocy.

REKLAMA


Do potrącenia doszło 3 lutego około godziny 5 rano, na ulicy Rzeszowskiej w Krośnie. Zobacz: Potrącenie pieszego w Krośnie. Sprawca uciekł

17-letni pieszy został potrącony przez kierującego samochodem osobowym, który nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał z miejsca. 17-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

- Policjanci ustalili, że świadkami potrącenia mogły być dwie młode kobiety, które chwilę po zaistnieniu zdarzenia, zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Kobiety poruszały się pieszo w kierunku skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Podkarpacką w Krośnie - informuje asp. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Policja apeluje do osób, które posiadają informacje na temat przebiegu tego wypadku o kontakt z krośnieńską komendą pod numerem telefonu 13 43 29 464 (godz. 7.30 - 15.30) lub z numerem alarmowym 997.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?