Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Mieszkaniec Rogów zatrzymał włamywacza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Dwóch mężczyzn włamało się do jednego z domów w miejscowości Rogi. Jeden z mieszkańców ujął włamywacza na gorącym uczynku. Kilka godzin później zatrzymano drugiego z przestępców.

W środę, 7 marca około godziny 22 Policja otrzymała zgłoszenie o zatrzymaniu na gorącym uczynku włamywacza w miejscowości Rogi. Do włamania doszło na jednej z prywatnych posesji.

- Uwagę zgłaszającego zwróciło światło włączone w niezamieszkanym domu. Zaniepokojony sąsiad wszedł do wnętrza budynku, gdzie zastał dwóch zamaskowanych mężczyzn. Zaskoczeni przestępcy rzucili się do ucieczki. Jeden z nich został obezwładniony i zatrzymany, drugiemu udało się uciec. Skierowani na miejsce mundurowi przejęli ujętego mężczyznę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Kilka godzin później policjanci zatrzymali drugiego z włamywaczy - 22-latka z tej samej gminy - informuje asp. Paweł Buczyński z krośnieńskiej Policji.

Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

red.

2 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj