KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mieszkaniec Rogów zatrzymał włamywacza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Dwóch mężczyzn włamało się do jednego z domów w miejscowości Rogi. Jeden z mieszkańców ujął włamywacza na gorącym uczynku. Kilka godzin później zatrzymano drugiego z przestępców.

REKLAMA


W środę, 7 marca około godziny 22 Policja otrzymała zgłoszenie o zatrzymaniu na gorącym uczynku włamywacza w miejscowości Rogi. Do włamania doszło na jednej z prywatnych posesji.

- Uwagę zgłaszającego zwróciło światło włączone w niezamieszkanym domu. Zaniepokojony sąsiad wszedł do wnętrza budynku, gdzie zastał dwóch zamaskowanych mężczyzn. Zaskoczeni przestępcy rzucili się do ucieczki. Jeden z nich został obezwładniony i zatrzymany, drugiemu udało się uciec. Skierowani na miejsce mundurowi przejęli ujętego mężczyznę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Kilka godzin później policjanci zatrzymali drugiego z włamywaczy - 22-latka z tej samej gminy - informuje asp. Paweł Buczyński z krośnieńskiej Policji.

Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?