KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Doprowadził do kolizji

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Pijany 46-latka spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz 3,5 promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA


W czwartek, 6 września  około godz. 13, na ul. Składowej w Krośnie doszło do kolizji Opla z Fiatem.

- Kierująca Oplem zatrzymała się, podeszła do pojazdu sprawcy, za kierownica którego siedział wyraźnie nietrzeźwy mężczyzna. Chcąc uniemożliwić mu dalszą jazdę, usiłowała wyciągnąć kluczyk ze stacyjki Fiata, lecz jego kierujący zdołał odjechać z miejsca kolizji - informuje krośnieńska Policja.

Chwilę później, na jednym z parkingów przy ul. Żwirki i Wigury, policjanci odnaleźli uszkodzonego Fiata. - Za kierownicą pojazdu siedział kompletnie pijany 46-latek. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 r. - informuje KMP Krosno.

46-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz spowodowanie kolizji drogowej.

(kmp), red.

  • autor: (kmp), red.

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?