Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Doprowadził do kolizji

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Pijany 46-latka spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W czwartek, 6 września  około godz. 13, na ul. Składowej w Krośnie doszło do kolizji Opla z Fiatem.

- Kierująca Oplem zatrzymała się, podeszła do pojazdu sprawcy, za kierownica którego siedział wyraźnie nietrzeźwy mężczyzna. Chcąc uniemożliwić mu dalszą jazdę, usiłowała wyciągnąć kluczyk ze stacyjki Fiata, lecz jego kierujący zdołał odjechać z miejsca kolizji - informuje krośnieńska Policja.

Chwilę później, na jednym z parkingów przy ul. Żwirki i Wigury, policjanci odnaleźli uszkodzonego Fiata. - Za kierownicą pojazdu siedział kompletnie pijany 46-latek. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 r. - informuje KMP Krosno.

46-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz spowodowanie kolizji drogowej.

(kmp), red.

3 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj