Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Korczyna: Policja zlikwidowała składzik narkotyków

Korczyna: Policja zlikwidowała składzik narkotyków Fot. archiwum KMP Krosno

Ponad 6 kilogramów suszu ziela konopi znaleziono w Korczynie. Zabronione substancje ukryte były w baraku jednego z gospodarstw. Zatrzymano trzy osoby z Krosna, z których jedna została tymczasowo aresztowana.

REKLAMADo zdarzenia doszło w minioną środę (12 września) na terenie jednego z gospodarstw.

Przebieg akcji
Polowy barak, który sprawiał wrażenie zdezelowanego i dawno opuszczonego budynku, w rzeczywistości był suszarnią i magazynem do składowania zabronionych roślin. Około godz. 19, w rejon budynku podjechały dwa samochody osobowe, a podróżujący nimi mężczyźni oraz kobieta weszli do wnętrza baraku.

- Obserwujący całą sytuację policjanci wkroczyli do budynku, zatrzymując przebywające tam osoby, które były kompletnie zaskoczone. Po chwili na miejsce dotarły dodatkowe siły oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z krośnieńskiej komendy - informuje st. asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie.

Policjanci w baraku ujawnili blisko 5 kg suszu konopi. Kolejne zabronione substancje znaleźli w bagażniku samochodu, którym przyjechał jeden z zatrzymanych. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli około 6,4 kg suszu ziela konopi innych niż włókniste. Jego czarnorynkową wartość szacuje się na ponad 190 tys. złotych.

Zatrzymani to 31-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 28 i 26 lat. Wszyscy są mieszkańcami Krosna. Sąd wobec 28-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(kmp), pd
Fot. archiwum KMP Krosno

  • autor: (kmp), pd

1 komentarz

  • Gibalski

    Niedawno ktoś narzekał, że krośnieńska policja nic nie robi tylko siedzi w "drapaczu chmur" i pije kawkę. A tu proszę obława jak w amerykańskim kryminale. ;>)

    Zgłoś nadużycie Gibalski czwartek, 20, wrzesień 2018 21:05 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj