KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nie żyje 36-letni mężczyzna...

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Krosno112.pl

Nie żyje 36-letni mężczyzna, został przygnieciony przez traktor. Do zdarzenia doszło w sobotę, 3 listopada po godzinie 16.

REKLAMA


Jak poinformował portal Krosno112.pl, tragiczne zdarzenie miało miejsce w głębi lasu w miejscowości Faliszówka (przed tzw. górką "faliszowską"). Mężczyzna był przygnieciony przez traktor. Aby wydobyć go spod pojazdu strażacy musieli donieść na miejsce zdarzenia potrzebny sprzęt.

- Wstępnie ustalono, że kierowany przez 36-letniego mężczyznę ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną drewnem, zjeżdżał z leśnego wzniesienia. Kierujący stracił panowanie nad maszyną, w wyniku czego doszło do przewrócenia się ciągnika i przygniecenia mężczyzny - informuje krośnieńska Policja.

36-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zginął na miejscu. Miał rozległe obrażenia.

Sprawę wypadku będą wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratora.

red.

 • autor: red.

2 komentarzy

 • Franz_Pio

  @Kolorowe kredki i zaczrowny ołowerk

  Twój komentarz świadczy o tym, że chcesz zabłysnąć a nic nie wiesz. To, że ktoś użył słowa maszyna a nie zestaw pojazdów to tylko skrót myślowy. Ciągnik jest maszyną, rower jest maszyną, samochód jest maszyną. Jednak o to się nie ma co kłócić. Piszesz o słabych hamulcach. Chyba nigdy nie pośliznąłeś się idąc w lesie, że nie wiesz, że najostrzejszy hamulec nic Ci nie da jeżeli wpadniesz w poślizg i lecisz bezwładnie.
  Szkoda chłopa. Współczucie dla rodziny.

  Zgłoś nadużycie Franz_Pio wtorek, 06, listopad 2018 14:59 Link do komentarza
 • Kolorowe kredki i zaczrowny ołowerk

  Cyt. "Kierujący stracił panowanie nad maszyną ", traktor z przyczepą to nie maszyna tylko pojazdy. Ciągnik rolniczy – pojazd silnikowy, którego konstrukcja umożliwia rozwijanie prędkości nie mniejszej niż 6 km/h, skonstruowany do używania łącznie ze sprzętem do prac rolnych, leśnych lub ogrodniczych; ciągnik taki może być również przystosowany do ciągnięcia przyczep oraz do prac ziemnych. Przyczepa - pojazd bez silnika, przystosowany do łączenia go z innym pojazdem. Zespół pojazdów - pojazdy złączone ze sobą w celu poruszania się po drodze jako całość. Okrutna rzeczywistość to zapewne przeładowana drewnem przyczepa, opony! zapewne wiele do życzenia, no i hamulce, dobre ba bardzo dobre bez nich ani rusz w drogę czy na bezdroża oto cała rzeczywistość !!!

  Zgłoś nadużycie Kolorowe kredki i zaczrowny ołowerk poniedziałek, 05, listopad 2018 18:41 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?