KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jeździł wałami wzdłuż Wisłoka

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

42-letni motocyklista miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jeździł wałami wzdłuż Wisłoka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Motocykl odholowano.

REKLAMA


26 kwietnia (piątek) wieczorem policyjny patrol prowadzący czynności w rejonie wałów Wisłoka (ul. Fredry w Krośnie) zauważył motocyklistę, który szarżował po nasypie przeciwpowodziowym, a następnie przejechał chodnikiem, powodując zagrożenie dla znajdujących się tam osób. Następnie, kierujący terenowym jednośladem wjechał na kładkę przeznaczona dla pieszych i rowerzystów.

- Motocyklista na widok funkcjonariuszy gwałtownie wyhamował, zawrócił i podjął próbę ucieczki. Policjanci szybo obezwładnili i zatrzymali kierowcę jednośladu. 42-letni krośnianin był agresywny i próbował uderzyć jednego z interweniujących mundurowych. Badanie stanu trzeźwości krewkiego kierowcy wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego motocykl został odholowany. Okazało się, że 42-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a jego jednoślad nie był zarejestrowany - informuje KMP Krosno.

Trwa postępowanie w tej sprawie.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?