KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijany i bez uprawnień uciekał przed Policją

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

21-latek pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania i wypitego alkoholu wsiadł za kierownicę motocykla. Mężczyzna przed policjantami uciekał ulicami Krosna. Kierujący motocyklem został zatrzymany w Dukli.

REKLAMA


W sobotę, 24 sierpnia policjanci z wydziału ruchu drogowego, kontrolowali prędkość na al. Jana Pawła II w Krośnie.

- Po godzinie 21, chcieli zatrzymać do kontroli motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 74 km/h. Kierujący jednośladem na widok mundurowych zaczął uciekać. Policjanci podjęli za nim pościg. Mężczyzna nie reagował na podawane sygnały do zatrzymania. Wjechał na skrzyżowanie ul. Podkarpackiej i ul. Wyszyńskiego na czerwonym świetle z prędkością 184 km/h. W czasie jazdy kierujący wyprzedzał samochody na przejściu dla pieszych, zajeżdżał drogę prawidłowo poruszającym się pojazdom, spychając je na pobocze - informuje krośnieńska Policja.

21-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Wojaszówka został zatrzymany w Dukli. Badanie trzeźwości wykazało, że miał w organizmie prawie pół promila alkoholu. Mężczyzna posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Teraz stanie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?