Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Pijany i bez uprawnień uciekał przed Policją

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

21-latek pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania i wypitego alkoholu wsiadł za kierownicę motocykla. Mężczyzna przed policjantami uciekał ulicami Krosna. Kierujący motocyklem został zatrzymany w Dukli.

REKLAMAW sobotę, 24 sierpnia policjanci z wydziału ruchu drogowego, kontrolowali prędkość na al. Jana Pawła II w Krośnie.

- Po godzinie 21, chcieli zatrzymać do kontroli motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 74 km/h. Kierujący jednośladem na widok mundurowych zaczął uciekać. Policjanci podjęli za nim pościg. Mężczyzna nie reagował na podawane sygnały do zatrzymania. Wjechał na skrzyżowanie ul. Podkarpackiej i ul. Wyszyńskiego na czerwonym świetle z prędkością 184 km/h. W czasie jazdy kierujący wyprzedzał samochody na przejściu dla pieszych, zajeżdżał drogę prawidłowo poruszającym się pojazdom, spychając je na pobocze - informuje krośnieńska Policja.

21-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Wojaszówka został zatrzymany w Dukli. Badanie trzeźwości wykazało, że miał w organizmie prawie pół promila alkoholu. Mężczyzna posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Teraz stanie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj