Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Ukradli torebkę na weselu

altPolicjanci z Jedlicza odzyskali część przedmiotów, skradzionych kobiecie, podczas przyjęcia weselnego. Sprawcy ukradli pokrzywdzonej torebkę, pozostawioną bez opieki zbyt blisko otwartego okna. Część będących w niej rzeczy zatrzymali, a resztę spalili.  Do kradzieży doszło we wrześniu br., w czasie przyjęcia weselnego, które odbywało się w jednym z domów ludowych w gminie Jedlicze.

REKLAMASprawcy wykorzystali fakt, że pokrzywdzona w czasie tańca pozostawiła wiszącą na oparciu krzesła torebkę. Na nieszczęście kobiety krzesło stało tuż przy otwartym oknie. Wystarczyło tylko sięgnąć z zewnątrz ręką. Wraz z torebką zginął m.in. telefon komórkowy, pieniądze, damski zegarek i dokumenty o łącznej wartości około 600 zł.
 
Wczoraj, prowadzący postępowanie w tej sprawie policjanci z komisariatu w Jedliczu ustalili, że sprawcami kradzieży są czterej mieszkańcy tej gminy. Dwaj z nich niedawno skończyli 17 lat, pozostali mają 20 i 21 lat. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze odzyskali telefon komórkowy i zegarek.
 
Torebkę i pozostałe skradzione przedmioty sprawcy spalili. Ponieważ wśród nich był dowód osobisty pokrzywdzonej, jeden z mężczyzn usłyszał dodatkowo zarzut zniszczenia dokumentu, za co grozi nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.
 
Za kradzież, wszystkim czterem podejrzanym, grozi natomiast kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KMP Krosno
Foto: stock

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj