KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krośnianin w Brzozowie sprzedawał amfetaminę

Policjanci z Wydziału Kryminalnego brzozowskiej komendy zatrzymali 22-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna został zatrzymany w momencie gdy próbował sprzedać amfetaminę. Młody człowiek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Wczoraj decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

REKLAMABrzozowscy policjanci uzyskali informację, że we wtorek  na terenie Haczowa ma dojść do sprzedaży amfetaminy. Na wyznaczone miejsce udali się policjanci z wydziału kryminalnego. Około godz. 20 zatrzymali 22-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna został zatrzymany w chwili gdy próbował sprzedać amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli znajdujące się w woreczkach strunowych narkotyki, które miały zostać sprzedane.

Zabezpieczone narkotyki
Zabezpieczone narkotyki

W środę 22-letni mieszkaniec Krosna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Młody człowiek przyznał się do posiadania środków odurzających. 22-latek nie był do tej pory karany. Wczoraj decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

  • autor: KPP Brzozów

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?