KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Ukradli figurę barana z szopki na rynku

Policjanci odzyskali drewnianą figurę barana, skradzioną z szopki bożonarodzeniowej znajdującej się na krośnieńskim rynku. Znani są też dwaj krośnianie, którzy mają związek z tą sprawą. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn niosących figurę w kierunku miejsca zamieszkania jednego z nich.

REKLAMAW nocy z piątku na sobotę (14/15.01.2011) nieco po godz. 2 na ul. Krakowskiej w Krośnie policjanci zatrzymali dwóch 22-letnich krośnian. Jeden z nich niósł drewnianą figurę barana. Pytani skąd pochodzi rzeźba, mężczyźni oświadczyli, że znaleźli ją przy chodniku kilka ulic dalej. Niosący ją mężczyzna stwierdził, że miał zamiar zabrać ją do domu.

 

alt

Policjanci postanowili sprawdzić zawartość bożonarodzeniowej szopki wystawionej na krośnieńskim rynku, gdyż w tej szopce były ustawione takie figury. Tam okazało się, że figura, którą nieśli mężczyźni pochodzi z szopki. Obydwaj mężczyźni i skradziony baran, zostali przewiezieni do komendy.
 
Zatrzymani mężczyźni to dwaj krośnianie w wieku 22 lat. W chwili zatrzymania obydwaj byli nietrzeźwi. Skradziona rzeźba została zabezpieczona w komendzie. W wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia pomoże nagranie monitoringu miejskiego. Moment kradzieży figury został bowiem zarejestrowany przez kamery z krośnieńskiego rynku.
 
Od wartości skradzionej rzeźby będzie uzależniona odpowiedzialność sprawców kradzieży.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?