KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uderzył w betonowy przepust

Ciężko ranny kierowca i całkowicie zniszczony vw passat, to efekt nocnego wypadku drogowego w Iwoniczu. Z niewiadomych powodów, samochód wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Dzisiaj (14.04.2011), około godz. 1.30, przypadkowy kierowca, jadący drogą krajową nr 28 przez Iwonicz, zauważył leżącego w rowie, rozbitego vw passata z rannym, unieruchomionym w środku człowiekiem. O wypadku mężczyzna niezwłocznie zawiadomił służby ratownicze.

REKLAMASkierowani na miejsce policjanci ustalili, że z niewiadomych powodów, na prostym odcinku drogi passat zjechał na pobocze, po czym wpadł do rowu i z całym impetem uderzył w betonowy przepust.

alt

Ze względu na rozmiar zniszczeń samochodu, do uwolnienia rannego kierowcy strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Podczas wydobywania z wraku, mężczyzna zdołał podać swoje dane osobowe i oświadczyć, że jechał sam. Później stracił przytomność i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Znalezione w passacie dokumenty potwierdziły, że rannym jest 21-letni mieszkaniec gminy Chorkówka.
 
Ustaleniem szczegółów wypadku zajmują się aktualnie policjanci z komisariatu w Rymanowie.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?