Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Nastolatek na rowerze uderzył w radiowóz

O dużym szczęściu może mówić niespełna 14-letni rowerzysta, który zjechał na lewą stronę drogi i czołowo zderzył się z policyjnym radiowozem. Ponieważ przed kolizją, funkcjonariusze zdołali praktycznie się zatrzymać, chłopiec doznał jedynie drobnych potłuczeń.

REKLAMADo zdarzenia doszło w miniony piątek (1 lipca 2011), przed godz. 15, na drodze publicznej w Lubatowej. W tym czasie, dwaj policjanci z posterunku w Iwoniczu-Zdroju wykonywali czynności służbowe, poruszając się oznakowanym oplem astrą. Dojeżdżając do zakrętu w prawo, funkcjonariusze dostrzegli zmierzającego wprost na nich młodego rowerzystę. Nastolatek ściął zakręt i chociaż później zaczął hamować, na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg i uderzył w przód radiowozu. Na szczęście kierujący nim policjant zdołał się już niemal zatrzymać, co zminimalizowało skutki wypadku.

alt

Ponieważ rowerzystą okazał się niespełna 14-letni mieszkaniec gminy Iwonicz-Zdrój, na miejsce wezwano jego rodziców oraz karetkę pogotowia. Chłopiec został przewieziony do szpitala ale na szczęście badania wykazały u niego jedynie drobne potłuczenia. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
Na polecenie Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie, wykonywane na miejscu czynności nadzorował Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy. O zdarzeniu powiadomiony został również prokurator.

kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj