KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zmarł uczestnik festynu, poszukujemy świadków zdarzenia

Policja i prokuratura ustalają okoliczności, w których obrażeń głowy doznał 36-letni mieszkaniec Krasnej. Kilka dni później, mężczyzna zmarł w szpitalu. Do tej pory zarzuty postawiono jednej osobie, ale przebieg zdarzenia nie został jednoznacznie wyjaśniony.

REKLAMA


Mężczyzna został ranny 15 sierpnia br., około godz. 23, podczas festynu, który w tym dniu odbywał się w Węglówce. W niewyjaśnionych do końca okolicznościach, 36-latek przewrócił się, uderzając głową o twarde podłoże. Jego obrażenia okazały się na tyle rozległe, że kilka dni później ranny zmarł w szpitalu.

alt

Według dotychczasowych ustaleń śledczych, upadek pokrzywdzonego spowodował  31-letni mieszkaniec gminy Korczyna. Dwa dni po zdarzeniu, mężczyzna został przez policjantów zatrzymany i przesłuchany, jako podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu człowieka. W tym czasie 36-latek jeszcze bowiem żył.
 
Dla wszechstronnego wyjaśnienia sprawy, zwracamy się z apelem do uczestników festynu, którzy osobiście widzieli okoliczności, w których mężczyzna został ranny, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Prokuraturą Rejonową w Krośnie, tel. (13) 43 71 852.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?