KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Śmierć na drodze

Dzisiejszej nocy (8 września 2011), w Iwli, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn doszło do zderzenia BMW 316 z VW Caravelle. Kierowca BMW zginał na miejscu, ranny został także jeden z pasażerów busa. Policjanci i prokurator zabezpieczyli ślady, które umożliwią ustalenie szczegółów tego wypadku.

REKLAMA


Auta zderzyły się dzisiaj około godz. 2 w nocy, na drodze wojewódzkiej 993 w Iwli, pomiędzy Duklą a Nowym Żmigrodem. Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec Nowego Żmigrodu, jadący BMW 316 w kierunku tej miejscowości, na łuku drogi w prawo, stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tutaj zderzył się w jadącym w stronę Dukli VW Caravelle, kierowanym przez 30-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

alt

Kierowca BMW zginął na miejscu. Ranny też został jeden z trzech pasażerów volkswagena, 46-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Z obrażeniami twarzy, mężczyzna został przewieziony do krośnieńskiego szpitala.
 
Policjanci, pracujący na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady, które pozwolą na ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Badanie wykazało, że kierowca  VW był trzeźwy.
 
Przez blisko 3 godziny droga była w tym miejscu całkowicie zablokowana.

kmp

  • autor: kmp

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?