KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zderzenie samochodu z motocyklem

Dwie osoby doznały obrażeń w wypadku drogowym, do którego doszło dzisiaj rano (19.09.2011) w Krośnie. Jednym z rannych jest motocyklista, któremu drogę zajechał skręcający w lewo samochód. Policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia.

REKLAMADo wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 7, na ul. Lwowskiej w Krośnie. Według wstępnych ustaleń skierowanych na miejsce policjantów, kierujący peugeotem 207, 71-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ul. Bohaterów Westerplatte nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w przeciwnym kierunku motocykliście.

alt

W następstwie zderzenia się pojazdów ranni zostali 68-letnia pasażerka peugeota oraz kierujący motocyklem 23-letni mężczyzna. Obydwoje poszkodowani przewiezieni zostali do szpitala na niezbędne badania. Według aktualnych informacji, znacznie poważniejszych obrażeń doznał motocyklista, u którego rozpoznano urazy w obrębie głowy, szyi, klatki piersiowej i nogi.
 
U kobiety stwierdzono natomiast kilka ran ciętych, które nie powinny być groźne dla jej zdrowia.
 
Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady, które pozwolą na wyjaśnienie szczegółów tego zdarzenia. Obaj uczestniczący w wypadku kierowcy byli trzeźwi.

kmp

  • autor: km

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?