KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W dzień auto przerejestrował, wieczorem go rozbił

Szczęśliwym trafem nikt nie doznał poważniejszych obrażeń, w groźnie wyglądającym wypadku w Krośnie. Po brawurowym wejściu w zakręt, honda civic przechyliła się na bok i jadąc na dwóch kołach uderzyła w forda focusa, po czym dachowała. Po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że nowy właściciel przerejestrował ją tego samego dnia.

REKLAMAObydwa samochody zderzyły się ze sobą wczoraj (piątek, 23.09.2011), po godz. 18, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wieniawskiego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że odpowiedzialność za wypadek ponosi kierujący hondą 19-letni krośnianin, który nie zdołał prawidłowo wykonać manewru skrętu w lewo w ul. Wieniawskiego. Poza kierowcą, autem podróżowało jeszcze jego trzech kolegów.

alt

Duża prędkość hondy sprawiła, że samochód odbił się od krawężnika, przechylił na lewą stronę i uniesionymi do góry prawymi kołami uderzył w bok forda focusa, zmierzającego w kierunku ul. Sikorskiego. Chociaż honda przewróciła się później na dach, żaden z jadących nią mężczyzn nie został ranny.
 
Obrażeń doznała natomiast kierująca focusem 44-letnia mieszanka powiatu krośnieńskiego. Kobieta została przewieziona do szpitala ale na szczęście, badania wykazały u niej jedynie drobne potłuczenia. Pasażerem forda był małżonek 44-latki, u którego nie stwierdzono żadnych urazów. Kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi.
 
W tej sytuacji, policjanci zakończyli interwencję ukaraniem kierującego hondą 19-latka mandatem karnym, w wysokości 500 zł. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na konto krośnianina trafiło ponadto 6 pkt karnych. Funkcjonariusze zatrzymali również dowody rejestracyjne obydwu uszkodzonych aut.
 
Okazało się przy tym, że dokument 19-latka wystawiony został tego samego dnia. Właśnie wczoraj, mężczyzna przerejestrował zakupioną  wcześniej hondę.

kmp

  • autor: kmp

1 komentarz

  • Jacekk

    Zabrać dożywotnio szczeniakowi prawo jazdy i zamknąć na 5 lat aż zmądrzeje. To potencjalny morderca na drodze.Gdyby byli w tym rejonie piesi mogło skończyć się tragedią

    Zgłoś nadużycie Jacekk wtorek, 27, wrzesień 2011 17:48 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?