Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zderzyli się w Potoku

Do wypadku doszło wczoraj (wtorek, 13.03.) w chwili, kiedy jeden z pojazdów skręcał w lewo, a drugi wykonywał manewr wyprzedzania. Jedna osoba została ranna. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają aktualnie policjanci z komisariatu w Jedliczu.

REKLAMA
Wczoraj, około godz. 15.30 Policja została powiadomiona o wypadku, na drodze krajowej nr 28 w Potoku. Skierowani na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kilka minut wcześniej, 29-letni mieszkaniec gminy Jedlicze, jadący ciężarowym mitsubishi canter w kierunku Jasła, rozpoczął manewr skrętu w lewo. - W tym momencie zderzył się, z poruszającym się w tą samą stronę volvo v70. Za kierownicą volvo siedział 52-letni jaślanin, który najprawdopodobniej wyprzedzał ciąg pojazdów – informuje oficer prasowy KMP w Krośnie, Marek Cecuła.

alt

W wypadku ranny został kierujący ciężarówką 29-latek, który został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi.
 
Funkcjonariusze zabezpieczyli także ślady, które pozwolą na ustalenie wszystkich okoliczności zdarzenia. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu w Jedliczu.

kmp

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj