KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dublet Barana w Korczynie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od podwójnej wygranej w klasie Open-2000 oraz w klasyfikacji samochodów przednionapędowych rozpoczął sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, rzeszowski kierowca wyścigowy Roman Baran, który w miniony weekend wystąpił podczas inauguracji sezonu jaka miała miejsce w ramach 9 Wyścigu Górskiego Prządki 2012.

REKLAMARoman nie miał sobie równych podczas sobotnich jak i niedzielnych zawodów. Wśród 82 zawodników jacy ruszyli do walki o cenne sekundy, rzeszowianin został sklasyfikowany w niedzielę podczas 2 rundy GSMP na 10 miejscu w generalce, co zapowiada bardzo zacięta walkę do końca sezonu.

alt

Roman Baran:
Po ośmio miesięcznej przerwie powróciliśmy do naszych stalowych rumaków I ruszyliśmy na inaugurację sezonu do Korczyny, gdzie odbyły się bardzo ciekawe zawody. Weekend był dla mnie i mojego zespołu bardzo udany. Korczyna to jedna z lepszych tras jakie są w kalendarzu GSMP. Jest bardzo szybka i taka też okazała się i w tym roku. Udało się zdobyć komplet zwycięstw w klasie Open-2000 oraz wygrać oskę. Mój plan na weekend wypełniłem w niedzielę, kończąc zawody na 10 miejscu w klasyfikacji generalnej. Auto sprawowało się bez zarzutu. Po wprowadzeniu nowych ustawień zawieszenia prowadziło się idealnie jak po sznurku. Czekam na jeszcze większa konkurencję w Open-2000. Wola walki na dalsze rundy jest ogromna i chciałbym w tym roku pokazać że w ośce Baran jest niedościgniony. Za dwa tygodnie jedziemy do jagodnej na Słowację. Cieszę się z tego startu ponieważ jako jedyny Polak miałem okazję startować tam w ubiegłym roku i znam trasę na tyle żeby pojechać bardzo szybko bez zbędnej nauki. To całkowicie inne zawody niż reszta w polskim kalendarzu. Wszystko tam jest inne i przyjazne zawodnikom. Dziękuję sponsorom: SZiK, Grupa HANDLOPEX, opona.pl, Bendiks Rzeszów, Korporacja VIP, Agregaty Prądotwórcze Pex Pool Plus, B3Studio, Placard i Carrera Sport. Moimi patronami medialnymi na sezon 2012 są: Radio VIA Rzeszów, Nowiny Gazeta Codzienna, www.wyscigigorskie.pl. Za obsługę PR w sezonie 2012 dziękuję profesjonalistom z Team Promotion Marketing i PR Sportowy. Widzimy się na Słowacji już 9 i 10 czerwca na trasie w Jahodnej.

Łukasz Strzelecki
Foto: Arkadiusz Bar

  • autor: Łukasz Strzelecki

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?