KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Marcin Kózka liderem klasy A-1600

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tarnowski zawodnik Marcin Kózka startujący już trzeci sezon w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, podwójnie wygrał w klasie A-1600 inauguracyjne rundy GSMP rozgrywane w ramach 9 Wyścigu Górskiego „Prządki” 2012.

REKLAMAPodczas pierwszych zawodów na trasie pojawiło się ponad 80 zawodników oraz rzesze kibiców, którzy dopingowali wszystkich zawodników. Marcin, podczas pierwszego dnia nie dał rywalom szans i bezpiecznie wygrał w swojej klasie A-1600, za kierownica nowego Peugeota 106, przygotowanego specjalnie do wyścigów górskich. Kolejny dzień rywalizacji przyniósł tarnowianinowi równie rewelacyjny wynik. Pierwsze miejsce w drugiej rundzie dało bezapelacyjne prowadzenie w klasyfikacji generalnej klasy A-1600 przed III i IV rundą, jakie rozegrane zostaną już 9 i 10 czerwca w Jahodnej na Słowacji.

alt

Marcin Kózka:
Zapoznałem się podczas inauguracji sezonu z nowym samochodem jakim będę w tym sezonie startował na trasach GSMP. Udało się bezpiecznie dojechać do mety bez żadnej awarii i to cieszy najbardziej. Peugeot ma ogromny potencjał. To maszyna do wygrywania, a jechaliśmy nim na 50% podczas pierwszych zawodów. Cieszę się również z faktu, iż mogłem sprawdzić i poprawić ustawienia zawieszenia. Dwa pierwsze miejsca w klasie bardzo mnie cieszą. To wielki progres w stosunku do ubiegłego sezonu. Szkoda jedynie niedzieli kiedy popadał deszcz, bo spłoszył i kibiców i namieszał w klasyfikacji. Na Jahodną podnosimy moc auta i jedziemy już w pełni rozkręconym autem. Dziękuję wszystkim kibicom za gorący doping, firmie Team Promotion Marketing i PR Sportowy za profesjonalną obsługę medialną, a portalowi www.wyscigigorskie.pl gratuluję 5 urodzin. Za wsparcie moich startów dziękuję partnerom: firmie GROSAR www.grosar.pl, Pixel Producent Reklam www.pixel-reklamy.pl oraz firmie TD Consulting Nieruchomości Rekreacyjne. Do zobaczenia w Jahodnej.

Łukasz Strzelecki, Press Officer

  • autor: Łukasz Strzelecki, Press Officer

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?