Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Mieszkańcy Korczyny zderzyli się w Krośnie

Zderzenie dwóch samochodów osobowych stało się przyczyną utrudnień w ruchu w centrum Krosna. Za kierownicami obu pojazdów siedzieli młodzi kierowcy z Korczyny. Obaj zostali przewiezieni do szpitala, miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy i policja.

REKLAMAalt

We wtorek 29 maja, kilka minut po godzinie 13:00 kierujący Audi 80, 20-letni mieszkaniec Gm. Korczyna najechał na tył VW Passata. W efekcie zderzenia obrażenia odniósł 28-letni kierujący Passatem, również mieszkaniec gm. Korczyna. Z podejrzeniem urazu szyjnego odcinka kręgosłupa został przewieziony do szpitala. Trafił tam również kierowca Audi, z obrażeniami głowy.

alt

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, konieczne było usuniecie oleju, który wyciekł z uszkodzonego Audi. Wszystkie czynności na miejscu policjanci wykonali jak w przypadku wypadku drogowego – Dalsze postępowanie będzie zależało od obrażeń jakie poniósł poszkodowany. Policjanci dokonali oględzin miejsca wypadku i zabezpieczyli ślady – informuje podinspektor Marek Cecuła, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Krośnie.

alt

Informację otrzymaliśmy za pośrednictwem Gorącej Linii Portalu.

Piotr Dymiński
Foto: Piotr Dymiński

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj