KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mieszkańcy Korczyny zderzyli się w Krośnie

Zderzenie dwóch samochodów osobowych stało się przyczyną utrudnień w ruchu w centrum Krosna. Za kierownicami obu pojazdów siedzieli młodzi kierowcy z Korczyny. Obaj zostali przewiezieni do szpitala, miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy i policja.

REKLAMA


alt

We wtorek 29 maja, kilka minut po godzinie 13:00 kierujący Audi 80, 20-letni mieszkaniec Gm. Korczyna najechał na tył VW Passata. W efekcie zderzenia obrażenia odniósł 28-letni kierujący Passatem, również mieszkaniec gm. Korczyna. Z podejrzeniem urazu szyjnego odcinka kręgosłupa został przewieziony do szpitala. Trafił tam również kierowca Audi, z obrażeniami głowy.

alt

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, konieczne było usuniecie oleju, który wyciekł z uszkodzonego Audi. Wszystkie czynności na miejscu policjanci wykonali jak w przypadku wypadku drogowego – Dalsze postępowanie będzie zależało od obrażeń jakie poniósł poszkodowany. Policjanci dokonali oględzin miejsca wypadku i zabezpieczyli ślady – informuje podinspektor Marek Cecuła, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Krośnie.

alt

Informację otrzymaliśmy za pośrednictwem Gorącej Linii Portalu.

Piotr Dymiński
Foto: Piotr Dymiński

  • autor: Mateusz Głód

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?