Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Z promilami w budynek

Do szpitala trafiły trzy osoby jadące fiatem sieną, który wypadł z drogi i odwrócony kołami do góry zatrzymał się na ścianie pobliskiego budynku. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy wypadku byli pijani, a kierujący samochodem mężczyzna najprawdopodobniej nie ma prawa jazdy. U 15-letniej pasażerki stwierdzono blisko 1,5 promila alkoholu.

REKLAMA alt

W miniony piątek, kilkanaście minut po godz. 21, Policja została powiadomiona o wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Kurkowskiego, w Jedliczu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że fiat siena, jadący od strony przejazdu kolejowego w kierunku centrum miasta, w czasie pokonywania zakrętu wypadł z drogi, przekoziołkował i niszcząc fragment ogrodzenia, uderzył w narożnik pobliskiego budynku.

Samochodem jechały trzy osoby z gminy Jedlicze: dwóch 22-latków i 15-letnia dziewczyna. W opuszczeniu rozbitego pojazdu pomogli im świadkowie zdarzenia, którzy wezwali również karetkę pogotowia. Ostatecznie cała trójka została przewieziona do szpitala.

- Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że fiatem kierował jeden z 22-latków. Z jego oświadczenia oraz ze sprawdzenia w systemie komputerowym wynika, że w ogóle nie ma prawa jazdy. Mężczyzna był ponadto pijany, miał w organizmie niemal 1,9 promila alkoholu - informuje Oficer Prasowy KMP w Krośnie, Marek Cecuła.

Pijani byli również pozostali uczestnicy wypadku. W organizmie drugiego mężczyzny stwierdzono prawie 3 promile, a w organizmie 15-latki niemal 1,5 promila alkoholu.

Wszystkie szczegóły wypadku zostaną wyjaśnione w trakcie dalszego postępowania, które prowadzą aktualnie policjanci z komisariatu w Jedliczu. Jego przebieg uzależniony będzie od ostatecznej oceny stanu zdrowia rannych. Funkcjonariusze sprawdzą również, kto udostępnił alkohol nieletniej i o zdarzeniu powiadomią sąd rodzinny.

kmp

5 komentarzy

 • statystyk

  ...i tak najwięcej wypadków powodują trzeźwi kierowcy! To ich trzeba się bać!!

  Zgłoś nadużycie statystyk piątek, 27, lipiec 2012 16:27 Link do komentarza
 • Sivy

  Teraz już dzieci NIE WYCHOWUJĄ tylko HODUJĄ: dadzą żreć i myślą że na tym rola rodzicielska się kończy. Ot i efekty bezstresowego chowu....

  Zgłoś nadużycie Sivy wtorek, 24, lipiec 2012 16:15 Link do komentarza
 • smoczek

  Szok, młodzi kierowcy bez uprawnień... gdzie była policja?

  Zgłoś nadużycie smoczek poniedziałek, 23, lipiec 2012 19:20 Link do komentarza
 • :(

  W jakim świecie żyjesz, kiedyś zwróciłam uwagę sprzedawczyni, że sprzedaje piwo nieletnim to jeszcze na mnie wyjechała, a było to w Lidlu :) Zawiadomiłam Policję, ale okazało się ze musiałam mieć świadków tego zdarzenia, tak więc jak myślisz co zrobiłam? Dałam sobie spokój!!!

  Zgłoś nadużycie :( poniedziałek, 23, lipiec 2012 18:30 Link do komentarza
 • Miszka

  Nie wierzę! Przecież nieletnim nie wolno podawać alkoholu, to skad te promile? Coś jest nie tak...

  Zgłoś nadużycie Miszka poniedziałek, 23, lipiec 2012 17:13 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj