Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dwie kolizje, osiem aut uszkodzonych

Policjanci krośnieńskiej drogówki wyjaśniali okoliczności i przyczyny dwóch czwartkowych kolizji, w których uczestniczyło 8 samochodów. Dwaj sprawcy zdarzenia zostali ukarani mandatami. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

REKLAMA


 alt

Wczoraj (15.11) na ulicach Krosna doszło do dwóch kolizji z udziałem 8 samochodów osobowych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed godz. 10:00, na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Westerplatte z ul. Mickiewicza. 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc ul. Mickiewicza samochodem marki Audi 80, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ul. Bohaterów Westerplatte 39-letniej kobiecie i zderzył się z jej volvem. Następnie siłą odrzutu, audi uderzyło w dwa prawidłowo zaparkowane samochody.

alt

Przed godz. 14:00, policjanci interweniowali na ul. Bieszczadzkiej. Jak wstępnie ustalili, 29-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący samochodem marki Peugeot Bipper, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i najechał na tył peugeota. 21-latek kierujący peugeotem 307 poruszał się w ciągu samochodów i podczas uderzenia został zepchnięty na tył znajdującego się przed nim nissana juke, którym kierowała 44-letnia kobieta.

alt

Nissan po zderzeniu uderzył w kolejnego uczestnika ruchu fiata seicento.

kmp

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj