KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijany nastolatek i kradzione auto

Pijany nastolatek ukradł „malucha”, jego nocna eskapada w kierunku Krosna zakończyła się w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za jazdę pod wpływem alkoholu został już ukarany. Miał 2 promile!

REKLAMA3 lata zakazu prowadzenia pojazdów, ograniczenie wolności na czas 6 miesięcy z obowiązkiem wykonywania prac na cele społeczne w wymiarze 20 godzin, to kara dla 17-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego za jazdę po pijanemu.

alt

W nocy 29 grudnia 2012 r. 17-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego ukradł w Niepli „malucha” (fiata 126 p) i ruszył nim w kierunku Krosna. Kilka minut po północy w Moderówce, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Krośnieńscy policjanci na miejscu zdarzenia stwierdzili, że kierujący samochodem nastolatek jest pijany. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

W związku z tym zdarzeniem 17-latek usłyszał zarzut jazdy pod wpływem alkoholu, natomiast sprawą kradzieży samochodu zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

(kmp), (pd)

 • autor: kmp, pd

2 komentarzy

 • Stv

  Jeżeli się przyznał, to sam jesteś totalna brednia, mój przedmówczyku.

  Zgłoś nadużycie Stv środa, 09, styczeń 2013 12:15 Link do komentarza
 • alik

  Szanowna redakcjo pisząc o tym, że nastolatek został już ukarany podpisujecie się pod totalnymi bredniami. By ten nastolatek został już ukarany Sąd musiałby zastosować postępowanie przyspieszone. Mam 100 % przekonania, że wskazany wymiar kary jest tylko jego propozycją i chęcią dobrowolnego poddania się karze w takiej wysokości, ale niezawisły Sąd wcale nie musi na to wyrazić zgody. Przykładem na to jest słynna sprawa biskupa z Warszawki. Proponuję trochę pomyśleć, a nie bezmyślnie przepisywać stronę kmp gdzie niestety też ktokolwiek może nie być pewien tego co pisze.

  Zgłoś nadużycie alik poniedziałek, 07, styczeń 2013 17:34 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?